zkouším přemýšlet o tom, nač se dívám

Informace o mně

Vážně nevím čím to je, možná, že to jde s věkem, ale čím dál tím častěji mívám chuť sbalit foťák a vyrazit někam ven... Je jedno jestli do lesa, jen tak za barák nebo do polí. Nebo třeba do města, hledat zákoutí s oprýskanými zdmi a orezlými lampami veřejného osvětlení... Ale třeba taky mezi lidi, znovu a znovu se pokoušet zachytit ten okamžik zamyšlení, radosti, smutku, ty emoce, tu atmosféru, kterou sice v daném okamžiku cítíte, ale přitom jako by tady vlastně ani nebyla... Jo, fakt mi to málokdy to vyjde, ale čím dál tím víc si říkám - baví mne přemýšlet o tom, nač se dívám...

Návštěvníkům a kolemjdoucím

Budu rád, když ke mně na stránky občas někdo zabloudí. Budu určitě rád, když koukne na pár fotek z galerie, ale budu vážně rád, když se bude aspoň některá líbit. Zdaleka to není ani Saudek ani Drtikol, ale dělá mi to radost :-)

Třeba ucítíte tutéž nebo aspoň podobnou atmosféru, která byla všude okolo, když se právě mačkala spoušť... Tak ať Vám ty obrázky dělají radost! :-)

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Vyhledávání

Kontakt